Navigace

Obsah

Prvních 10 nejlepších sběračů z každé kategorie bude slavnostně vyhlášeno na školní akademii.

Na případné nesrovnalosti nás prosím upozorněte do 15.6.2018.

Konečné výsledky sběru papíru září - květen:

JMÉNO PAPÍR
Jung Jakub 1969
Kopta Oldřich 1141
Skretowská Eva 1006
Janoušková Sofie 890
Kozloková Adéla 715
Pavlíčková Natálie 715
Hakala Martin 535
Vodáková Veronika 527
Janoušková Laura 470
Panhans Michael 420
Novák David 378
Střítezský Matěj 349
Eger Michal   323
Eger Lukáš 323
Novotná Zuzana 270
Hrdličková Tereza 247
Vyčichlo Ondřej 214
Pilařová Lucie 210
Peřt Pavel 179
Záhrobská Andrea 178
Kalina Lukáš 172
Archmanová Tereza 165
Vodičková Kateřina 148
Letaliková Alexandra 124
Šuta Vojtěch 102
Boráková Lucie 96
Rous David 95
Merhautová Pavla 92
Michajlovová Julie 91
Soukupová Tereza 62
Hollicková Michaela 54
Prantová Patricie 51
Turaz Michal 45
Belanec Matěj 43
Žitníková Adéla 32
Krejsa Rostislav 32
Bělíková Tereza 30
Vaňková Marie 29
Tvrzníková Aneta 20
Bělík Petr 17
Toth Matěj 17
Merhautová Adéla 17
Brylová Tereza 16
Hruštinec Matěj 15
Sýkorová Tereza 14
Češpivová Kateřina 12
Čefo Dominik 12
Buneš David 11
Buneš Václav 11
Mooz Lukáš 10
Repaská Adriana 6
Čmuhař Otto 6
Pompová Sabina 6
Bečka Matyáš 5
Bečka Jakub 5
Marhoul Lukáš 5
Marhoulová Veronika 1

Konečné výsledky sběru víček září - květen:

JMÉNO VÍČKA
Kozloková Adéla 54900
Pavlíčková Natálie 54600
Střítezský Matěj 41099
Vodáková Veronika 33290
Martínková Pavlína 29000
Turaz Michal 28121
Vyčichlo Ondřej 25000
Schusser Hynek 23700
Peřt Pavel 17605
Bečvář Jindřich 16611
Jung Jakub 10195
Merhautová Adéla 8811
Boráková Lucie 5600
Mikulášová Nathálie 5594
Štírková Kateřina 5369
Merhautová Pavla 5300
Šeráková Barbora 5180
Ramešová Karolína 4100
Vaňková Marie 3378
Toth Matěj 3286
Skretowská Eva 3200
Janoušková Sofie 3000
Pužová Eliška 2972
Sajfrt Stanislav 2900
Bláha Filip 2880
Hakala Martin 2826
Baudyš Daniel 2152
Letaliková Alexandra 2124
Nguyen Minh Anh 2111
Bečka Matyáš 2000
Oulík Vojtěch 1918
Kopta Oldřich 1823
Michajlovová Julie 1610
Studnička Josef 1526
Gažůr Filip 1509
Tvrzníková Aneta 1486
Kalina Lukáš 1460
Siřiště Jan 1450
Bečka Jakub 1430
Rous David 1400
Jenka Patrik 1400
Rjabiová Michaela 1400
Mišáková Barbora 1383
Jungmann Marek 1350
Prantová Laura 1322
Jindrová Kateřina 1300
Soukupová Tereza 1279
Češpivová Kateřina 1210
Pompová Sabina 1082
Novák David 1050
Novotná Zuzana 1000
Žitníková Adéla 1000
Panhans Michael 1000
Handl Štěpán 983
Čejka Michal 963
Mooz Lukáš 956
Sýkorová Tereza 900
Pilařová Lucie 850
Prantová Patricie 833
Durica Jakub 804
Lakatosová Adéla 756
Eger Michal   720
Eger Lukáš 720
Batelka Roman 650
Rys Jakub 615
Jirků Václav 550
Biely Lukáš 525
Bláha Daniel 500
Marhoul Lukáš 500
Bodasová Petra 430
Archmanová Tereza 420
Čefo Dominik 400
Syková Tereza 359
Záhrobská Andrea 320
Lavička Matyáš 300
Vodičková Kateřina 300
Cicko Pavel 274
Lévai Mikuláš 270
Šuta Vojtěch 267
Tonková Tereza 250
Raitr Lukáš 250
Marhoulová Veronika 216
Bělík Petr 190
Závěta Ondřej 180
Závěta Matyáš 140
Repaská Adriana 130
Palowski Marek 109
Bělíková Tereza 104
Hanka František 95
Macasová Markéta 86
Koutný David 40
Vuong Ngoc Anh - Anička 30
Repaská Adéla 20
Le Bao Anh - Lenička 8