Navigace

Obsah

1. lekce plavání

Poprvé jsme navštívili plavecký bazén, kde nás čekala naše 1. hodina plavání.

Poprvé jsme navštívili plavecký bazén, kde nás čekala naše 1. hodina plavání. Nejprve jsme si prohlédli, jak to v bazénu vypadá, kde co je, a nechybělo ani seznámení s pravidly, bezpečností a řádem, který tu máme dodržovat .Pak už na nás čekal pan plavčík a šli jsme s ním jednotlivě do vody, ukázat mu, jestli se vody nebojíme a jak se v ní umíme pohybovat. Rozdělil nás do dvou družstev, nasadil nám pásečky a už se šlo zase do vody. Zkoušeli jsme si omýt obličej, vlasy, kopat nožičkama a další cvičení. Pak už se zase plavalo s pásečkem i rukávky. Vydali jsme se i do sauny, kde se dokonce zpívalo a nebáli jsme se potom ani sprchy ve studené vodě. Největší zábava nás čekala v závěru hodiny, kdy děti dostaly k pásečkům a rukávkům ještě dlouhé žížaly a mohly samy plavat ve vyhrazené části bazénu a třeba ještě popohnat míče, které plavaly si nimi. Po výcviku jsme si dali ještě ovocnou svačinku a už se šlo na autobus. Děti to zvládly skvěle, moc si to užily a my byli na ně pyšní, jaké máme šikovné Berušky.


Vytvořeno: 20. 10. 2023
Poslední aktualizace: 25. 10. 2023 07:35
Autor: Správce Webu